Wieczorna gierka

Dzisiajszego wieczoru zagraliśmy mecz (6x6) w ramach treningu w wymiarze 2x30 min, z drużyną złożoną w większości z drużyny UA Team, występującej w lidze bemowskiej. Spotkanie było bardzo wyrównane i wynik oscylował w większości spotkania remisowy. Jednak ostatnie 15 min należało do przeciwników i odskoczyli na 2 bramki, które dowieźli do końca spotkania,a mecz zakończył się wynikiem 7:9. Były szybkie akcje oraz gra pozycyjna na małym obszarze boiska, która w naszym wykonaniu wygląda coraz lepiej. Na wyróżnienie w obronie zasługuje Robert Kurczyński, który w 1 fazie spotkania kasował ataki przeciwników, lecz na koniec osłabł , jak większość zespołu, więc nie mógł być tak skuteczny. Natomiast w ofensywie pokazał swoje oblicze Piotr Krzyśpiak, który przy współpracy z Filip Gap robili wielkie zamieszanie w defensywie przeciwników.